uprawy

Konopie indyjskie charakteryzują się występowaniem kwiatów żeńskich oraz męskich, w przypadku hodowców najbardziej pożądane są kwiaty żeńskie, które pozwalają na otrzymanie suszu.

Obecnie wiele sklepów oferuje nasiona feminizowane, są one otrzymywane ze specjalnie pielęgnowanych roślin. Oznacza to, że z każdego nasiona będziemy otrzymywali plon, możemy wybrać różne rodzaje, odmiany, często są to połączenia odmian Sativa oraz Indica, które charakteryzują się różnymi właściwościami.

Hodowla z wykorzystaniem nasion feminizowanych

W przypadku uprawy roślin z nasion feminizowanych należy zwrócić uwagę na potrzebę wywołania kwitnienia. W tym celu stosuje się różne oświetlenie, dodatkowo można zastosować rytm oświetlenia powodujący kwitnienie. Innym sposobem na uzyskanie oczekiwanych rezultatów jest wykorzystanie nasion automatycznych, które będą zakwitały niezależnie od oświetlenia. Tego typu rozwiązanie jest bardzo popularne w przypadku hodowli wewnątrz, możemy stosować je w tradycyjnych grow boxach. Są to namioty uprawowe, które wyposażone są w odpowiednie oświetlenie, obecnie stosuje się także sterowniki, aby optymalnie dobrać ilość oświetlenia w namiocie. Aby uzyskać wysokie plony, należy zwrócić uwagę na podłoże, można wykorzystać uprawy hydroponiczne, które wykorzystują wodę oraz różnego rodzaju nawozy.Nasiona feminizowane charakteryzują się dużą ilością kannabinoidów w porównaniu do odmian męskich, uzyskujemy także większą moc oraz aromat. Dzięki temu hodowcy nie muszą sprawdzać płci roślin, mogą zmaksymalizować swoje uprawy, uzyskać dużo większy plon z tego samego obszaru w porównaniu z tradycyjnym zasiewem. Duża popularność marihuany medycznej sprawia, że rośnie zainteresowanie odmianami feminizowanymi, które posiadają dużą zawartość CBD. Obecnie marihuana medyczna jest legalna w coraz większej ilości krajów, stosowana jest w przypadku choroby Alzheimera, Parkinsona, bólu stawów.Nasiona marihuany feminizowane możemy zakupić w sklepie internetowym na stronie https://sidbank.pl/kategoria-produktu/nasiona-marihuany/feminizowane. Dostępnych jest bardzo wiele odmian, które mogą zostać wybrane w zależności od oczekiwań klienta. Odmiany niskie, które osiągają maksymalną wysokość od 60 do 80 cm, które bardzo dobrze sprawdzają się w uprawach wewnątrz. Możemy wybierać także odmiany charakteryzujące się większą zawartością THC lub CBD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here