Dziecię i młodzieżowe obozy i kolonie z Kogis.pl

Wakacje to czas wyjazdów, kolonii i obozów. Jak dobrać obóz lub kolonię, tak aby pasowała Twojemu dziecku? Zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko pojechało na najlepszą kolonię? Jeśli chcesz, żeby Twoja pociecha przeżyła niezwykłą i niezapomnianą przygodę wakacyjną, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na https://www.kogis.pl/obozy. Organizujemy niesamowite, tematyczne obozy i kolonie.

Jak wybrać najlepszy obóz?

Kogis oferuje ogromny wybór obozów, dzięki czemu dzieci i młodzież może wybrać taki, który jest zgodny z jej zainteresowaniami. W ofercie mamy między innymi obozy takie jak: sportowe, wodne, rekreacyjne, artystyczne, czy fotograficzne. Obojętnie od tego, na jaki obóz się zdecydujecie, to Twoje dziecko będzie uczestniczyło w niesamowitych przygodach. Nic nie stoi także na przeszkodzie by dziecko, wybrało dwie kolonie, czy obozy. Dzięki temu będzie mogło zwiedzić dwie miejscowości i odbyć kolonie lub obóz w dwóch różnych tematach. Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie dla młodzieży i dzieci, które mają po kilka zainteresowań i nie są w stanie zdecydować się, które bardziej lubią robić.

Dokąd jeździmy?

Z Kogis dzieci i młodzież mają do wyboru miejsca takie jak: góry, morze, czy jezioro. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nie dość, że dziecko będzie w swoim ulubionym miejscu, to w dodatku ze swoimi rówieśnikami. Odwiedzamy piękną miejscowość- Czaplinek. Jest to miejsce otoczone lasami, jeziorami oraz zamkami. Idealne miejsce dla młodego poszukiwacza przygód. Mamy także swoje obozy i kolonie na Warmii i Mazurach. Jest to kolejne piękne miejsce, gdzie jest to raj dla młodych biegaczy blisko natury. Swoje kolonie i obozy mamy także dostępne w górach, między innymi jesteśmy obok rezerwatu Sokole Góry. Także każde dziecko może dobrać odpowiednią miejscowość pod swoje zainteresowania.

Dlaczego warto być uczestnikiem naszych kolonii i obozów?

Uczestniczy naszych kolonii i obozów poznają świat poprzez naukę i zabawę. Mają możliwość poznać swoich rówieśników i zawrzeć przyjaźnie na całe życie. Dodatkowo zwiedzają przepiękne miejscowości. Jest też to dla nich rodzaj sprawdzenia swoich sił i umiejętności. Młodzież dzięki takim wyjazdom uczy się samodzielności, odpowiedzialności oraz zarządzania swoimi pieniędzmi. Jest to niesamowite i niezapomniane przeżycie dla dzieci, jak i młodzieży. Dodatkowo mają mnóstwo pamiątek w postaci zdjęć filmów.

W jakim wieku można zapisać się na kolonie i obozy?

Nasze wyjazdy są dostępne dla dzieci już od 6 roku życia. Górny limit wiekowy to 18 lat. Są to więc wyjazdy dla dzieci i młodzieży szkolnej. Warto także zaznaczyć, że mamy także wewnętrzny podział wiekowy na kolonie i obozy. Na kolonie mogą jechać dzieci w przedziale od 6 do 11 roku życia. Zaś na obozy zapraszamy młodzież od 12 do 18 roku życia. Taki podział wiekowy pozwala na dobrze dobrane tematy dla dzieci i młodzieży. Dlatego obozy będą lepszym rozwiązaniem dla starszych dzieci, a kolonie są idealnym wstępem do samodzielnych wycieczek dla młodszych dzieci.

Co z opieką nad dziećmi?

Nasi uczestnicy, czy to kolonii, czy obozów niezależnie od wieku, są cały czas pod kontrolą opiekunów. Nasi opiekunowie to bardzo dobrana kadra pedagogiczna. Umieją udzielić pierwszej pomocy, jeśli zaszłaby taka potrzeba. Dodatkowo także wszyscy opiekunowie mają wszelkie kursy, dzięki którym mogą pracować z dziećmi na wakacjach. Dokładamy wszelkich starań, by opiekunowie byli najlepsi. Każdy rodzic dostaje także numer telefonu do danego opiekuna grupy w razie, gdyby zaszła potrzeba konsultacji.

Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę, gdzie można wypełnić formularz zgłoszeniowy bądź można także zadzwonić. Numer telefonu podany jest na naszej stronie. Zapraszamy także do obejrzenia naszej galerii zdjęć i filmów z poprzednich sezonów z kolonii i obozów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here