Jaki kolor zlewozmywaka pasuje do twojej kuchni

W świecie aranżacji wnętrz każdy szczegół pomieszczenia jest niezmiernie ważny. W przypadku urządzania kuchni warto pamiętać nawet o dopasowaniu zlewozmywaka pod względem koloru do ogólnego designu pomieszczenia. Pod uwagę należy wziąć meble, sprzęty, dekoracje, podłogi i ściany. Sprawdź, jaki odcień zlewu sprawdzi się najlepiej w twojej kuchni.

Czerń

Czerń w kuchni to jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. I raczej ta moda szybko nie minie, ponieważ ten kolor jest niesamowicie uniwersalny i elegancki. Zlewy czarne mogą sprawdzić się zarówno w przypadku nowoczesnej kuchni industrialnej, jak i przytulnej aranżacji skandynawskiej czy też ekskluzywnym pomieszczeniu w stylu glamour. Świetne wrażenie mogą zrobić zwłaszcza wkomponowane w czarny blat. Mogą też dobrze wyglądać na tle drewna, jeśli meble mają np. czarne uchwyty. Ciekawy efekt mogą dać ponadto w połączeniu ze sprzętami kuchennymi utrzymanymi w czerni.

Biel

Choć białe zlewy kojarzą się przede wszystkim z wystrojem łazienki, to mogą sprawdzić się również w kuchni. Warto zdecydować się na biel zwłaszcza wtedy, gdy meble i sprzęty kuchenne również mają ten sam kolor. Dość surowy, nowoczesny i jednocześnie elegancki efekt można uzyskać, łącząc biały zlewozmywak z blatem w dokładnie takim samym odcieniu. Jeśli dla kogoś taka aranżacja będzie zbyt sterylna, to można zdecydować się blat we właściwie dowolnym odcieniu np. z drewna w ciepłym kolorze, czerwonego laminatu bądź z czarnego kamienia.

Stal

Zlewozmywak stalowy będzie miał bardzo uniwersalny kolor, który sprawdzi się w każdej kuchni. Szczególnie dobrze wygląda w przypadku nowoczesnych aranżacji, zwłaszcza utrzymanych w popularnym stylu industrialnym. Na model w stalowym odcieniu z oferty sklepu online taniezlewozmywaki.pl warto zdecydować się zwłaszcza wtedy, gdy np. kuchenka, lodówka i zmywarka również mają metaliczny kolor. Problemem nie powinno być również znalezienie pasującej baterii.

Beż

Beżowy zlewozmywak to naprawdę dobry sposób na ocieplenie kuchni i dodanie jej odrobiny przytulności. Ponadto na beżowej powierzchni, zwłaszcza w wersji nakrapianej, nie widać tak bardzo różnego rodzaju zabrudzeń i zacieków. Jest to też bardzo uniwersalny kolor, który jest dostępny w wielu odcieniach i pasuje do właściwie każdego wystroju wnętrz. Zlewozmywaki z granitu mogą idealnie wkomponować się w aranżacje w stylu rustykalnym, zwłaszcza jeśli w pomieszczeniu beżowy kamień jest obecny również w innych miejscach.

Szarość

W świecie aranżacji wnętrz różne odcienie szarości są niesamowicie modne. Na dodatek taka kolorystyka jest uniwersalna i ponadczasowa, dlatego nie trzeba obawiać się o zmiany w trendach. Szare zlewozmywaki są polecane zwłaszcza w przypadku kuchni industrialnych, zwłaszcza jeśli są wykonane z granitu przypominającego beton, a w pomieszczeniu są obecne również inne elementy z betonu np. lampy. W zależności od preferencji można też wybrać szary zlew w wersji nakrapianej bądź w metalicznym odcieniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here